Нож Cold Steel Chaos Double Edge

Виробник: Cold Steel

Cold Steel Chaos – серія комбінованої зброї тактичного та військового призначення.

Взявши за основу форму класичних «траншейних ножів» часів світових воєн минулого століття, компанія Cold Steel розробила ряд тактичних ножів з фіксованим мечем, здатних впоратися з більшістю завдань, поставлених перед сучасними солдатами.

Унікальна D-подібна рукоять ножа, виконана з міцного алюмінієвого сплаву 6061, забезпечить надійне та комфортне утримання, а також захистить від ударів та пошкоджень у процесі захисту. У торцевій частині рукояті розташований потужний склобій у вигляді шестигранника з навершям конічної форми.

Клинки ножів виготовлені з високовуглецевої сталі SK-5 з використанням антивідблиску покриття Tuff-Ex™, яке має хороші антикорозійні властивості, а також збільшує показники різу за рахунок зниження тертя.

Ножі комплектуються пластиковими піхвами Secure-Ex™, з кріпленнями Molle та Tek-Lok®, для безпечного зберігання та транспортування на ремені або спорядженні.

На даний момент модель Chaos доступна в 3-х популярних серед військових профілях клинків: Tanto, Double Edge та Kukri.

Для відпрацювання техніки володіння даною зброєю, компанією Cold Steel випущені повнорозмірні тренувальні ножі з термопластичної гуми (Santoprene).

Довжина загальна, см/Overall length, cm: 34,3 см
Вага, кг / Weight, kg: 480 г
Комплектація / Equipment: Ніжні (1)
Країна виробник / Manufacturer country: Тайвань

Ціни можна уточнити у консультанта за телефоном +38 (050) 487-33-10

Задати питання по цьому товару