Пістолет KWC Luger P-08 Blowback

Разділ: Пневматичне
Виробник: KWC

Пістолети KWC стріляють кульками калібру 4,5 мм і призначені суто для спортивно-тренувальних та розважальних цілей. При цьому корпус спеціально обтяжений, щоб надати користувачеві відчуття утримання у руках бойового пістолета. З цією ж метою весь модельний ряд має зовнішній вигляд бойових пістолетів, що реально існують.

Пістолети серії Blowback, так само, як і звичайні газобалонні пневматичні пістолети, працюють за принципом вилучення порції газу СО2 в момент пострілу, що штовхає кульку каналом стовбура пістолета. Але при цьому конструкція передбачає імітацію ходу затвора (!) під час пострілу. У поєднанні з металевим корпусом, відчутною вагою та зовнішнім виглядом реально існуючої бойової зброї, при утриманні створюється відчуття стрілянини не з пневматики, а з вогнепальної зброї.

KWC P-08 Luger — це пневматична репліка легендарного пістолета Luger P.08 (відомішого як Парабелум). Пістолет виконаний повністю з металу та оснащений системою Blowback (імітація віддачі). Магазин розрахований на 21 сталеву сферичну кулю, туди ж встановлюється балон СО2.

Калібр / Caliber: 4,5 мм
Довжина загальна, см/Overall length, cm: 22 см
Приклад (ложа) / Butt (bed): Пластикові
Вага, кг / Weight, kg: 834
Кількість патронів / Number of cartridges: 21
Конструкція магазину / The design of the store: З'ємний
Прицільні пристрої / Sights: Сталевий і чоловічий
Комплектація / Equipment: Паспорт (1), Кульки кал.4,5 -250 шт/уп (1), Ключ шестигранний (1)
Довжина ствола, см/Barrel length, cm: Гладкий
Країна виробник / Manufacturer country: Тайвань

Ціни можна уточнити у консультанта за телефоном +38 (050) 487-33-10

Задати питання по цьому товару