Пістолет SAS Mauser M712 Blowback

Разділ: Пневматичне
Виробник: SAS

Пістолети SAS стріляють кульками калібру 4,5 мм і призначені суто для спортивно-тренувальних та розважальних цілей. При цьому корпус спеціально обтяжений, щоб надати користувачеві відчуття утримання у руках бойового пістолета. З цією ж метою весь модельний ряд має зовнішній вигляд бойових пістолетів, що реально існують.

Пістолети серії Blowback, так само, як і звичайні газобалонні пневматичні пістолети, працюють за принципом вилучення порції газу СО2 в момент пострілу, що штовхає кульку каналом стовбура пістолета. Але при цьому конструкція передбачає імітацію ходу затвора (!) під час пострілу. У поєднанні з металевим корпусом, відчутною вагою та зовнішнім виглядом реально існуючої бойової зброї, при утриманні створюється відчуття стрілянини не з пневматики, а з вогнепальної зброї.

SAS Mauser M712 Blowback - пневматична репліка моделі 712 Маузера C96, в якій збережені особливості оригінального пістолета: коробчастий відокремлений магазин і перекладач режимів вогню (можливість стріляти чергами). Сам пістолет виконаний повністю з металу з точним опрацюванням всіх деталей, а також має функцію "блоубек" (імітація віддачі)

Калібр / Caliber: 4,5 мм
Довжина загальна, см/Overall length, cm: 29.6 см
Вага, кг / Weight, kg: 1,4 кг
Кількість патронів / Number of cartridges: 18
Конструкція магазину / The design of the store: З'ємний
Прицільні пристрої / Sights: Сталевий і чоловічий
Комплектація / Equipment: Паспорт (1), гайка (1), Кульки кал.4,5 -250 шт/уп (1), Ключ шестигранний (1)
Довжина ствола, см/Barrel length, cm: Гладкий
Країна виробник / Manufacturer country: Тайвань

Ціни можна уточнити у консультанта за телефоном +38 (050) 487-33-10

Задати питання по цьому товару