Рушниця Huglu 103DE Silver

Виробник: Huglu

  Об'єднання Huglu (Хуглу) виготовляє мисливські рушниці, застосовуючи сучасні технології. Рушниці Huglu можуть довгий час перебувати у воді не іржавіючи, використання протягом десятків років не погіршує їхню якість бою. Рушниці мають гарний зовнішній вигляд завдяки використанню гармонійних матеріалів - сталь, горіх, ін., а також досконале гравіювання. Huglu виробляють також спортивні рушниці, які користуються популярністю у спортсменів і принесли не одну медаль їх власникам. Huglu співпрацює у розробці та виробництві рушниць з такими відомими фірмами як Фабарм, Кетнер, Блазер, Меркель.

 Торгівельна марка Huglu (Хуглу) добре відома на світовому ринку мисливської та спортивної зброї. А взяла вона цю назву від турецького села Хуглу, яке здавна славилося своїми майстрами обробки металу та дерева.

 На початку 60-х років там об'єднали дрібні кустарні майстерні в підприємство з виробництва мисливських рушниць, яке швидко завоювало популярність у шанувальників гарної та добротної зброї по всьому світу.

 В даний час завод Huglu, за підтримки таких всесвітньо відомих збройових фірм, таких як "Меркель" та "Фабарм", випускає весь спектр сучасної зброї для мисливців. Турецькі рушниці Huglu - одноствольні, двоствольні, "горизонталки" та "вертикалки", напівавтомати з механічною газовідвідною перезарядкою, практично всіх калібрів, сьогодні можна придбати, в тому числі і в Україні.

 Рушниці Huglu - штучні рушниці ручної роботи, порівняно недорога і дуже якісна мисливська зброя. Вони зроблені вмілими руками і з душею і вигідно відрізняються від рушниць, що зійшли з безликих конвеєрів.

 Ці рушниці випускаються з екстракторами та ежекторами, напівавтомати комплектуються різною довжиною стволами. У всіх турецьких рушниць канали стволів хромовані.

  Ложі у рушниць марки Huglu робляться тільки з горіхового дерева. Причому на підприємстві горіх поділяють на класи від 5-го, найпростішого, до 1-го комелевого, з багатим малюнком та особливими властивостями. В даний час виготовляють 9 варіантів прикладів з пістолетною, напівпістолетною та прямою або англійською формою шийки ложі. Для спортивної зброї роблять приклади з гребенем, що регулюється по висоті.

  Металеві частини колодки бувають хромованими, вороненими або покритими під старовину кольоровою калкою. Не забувають турецькі зброярі і прикрашатимуть свою зброю різним багатим орнаментом або гравіюванням на мисливську тематику.

 

   

 

Калібр / Caliber: 12/76
Довжина загальна, см/Overall length, cm: 115 см
Приклад (ложа) / Butt (bed): волоський горіх
Вага, кг / Weight, kg: 3,4 кг
Кількість патронів / Number of cartridges: 2
Конструкція магазину / The design of the store: Відсутнє
Прицільні пристрої / Sights: Прицільна планка з мушкою
Комплектація / Equipment: 5 чоків, пластиковий кейс
Довжина ствола, см/Barrel length, cm: 71 см
Країна виробник / Manufacturer country: Туреччина

Ціни можна уточнити у консультанта за телефоном +38 (050) 487-33-10

Задати питання по цьому товару