Релоадінг

Релоадинг

Зараз кожен магазин зброї пропонує величезну різноманітність патронів для різних видів полювання. Але багато мисливців, особливо зі стажем, з побоюванням сприймають нововведення у виробництві боєприпасів і продовжують спорядження мисливських патронів проводити самостійно. .Якщо ви вирішили всю відповідальність за виготовлення патрона взяти на себе, ми зможемо допомогти вам у цій важливій справі.Для спорядження патронів необхідно мати хороший досвід та спеціальне обладнання.Весь робочий процес коштуватиме розділити на окремі операції, тоді продуктивність роботи зростає і знижується ризик помилок і прорахунків При цьому треба суворо дотримуватись черговості операцій, також варто заздалегідь підготувати робоче місце.

Щоб ваш робочий процес відбувся благополучно, ви завжди отримували на полюванні бажаний трофей, ми пропонуємо вам придбати товари для спорядження патронів. У нашому магазині ви знайдете різні види та модифікації різних куль.

Для полювання на сильного та великого звіра кулі Berger Huntinq найпрактичніші та надійніші. Кулі Sellier & Bellot дають чудову точність при стрільбі по мішеням, для змагань – правильний вибір. Також ми пропонуємо високоякісні гільзи, які здатні витримати кілька циклів переспорядження. Капсулі-запальники є для нарізних і гладкоствольних патронів. І тільки у нас ви знайдете високоякісний порох фінських виробників, який має попит у стрільців - високоточників.

Якщо ви стріляєте багато і часто, приділяєте багато часу тренуванням – вам необхідно освоїти процес спорядження патронів. Релоадинг нарізних патронів дає змогу суттєво економити. При цьому ви досягаєте якості патрона, яке точно не знайдете при серійному випуску боєприпасів.

Під час цього творчого процесу ви зумієте досягти точного, стабільного та тривалого польоту кулі. Також надається можливість пограти з кількістю варіантів боєприпасів, балістична характеристика патронів для полювання залежатиме лише від вас. Шляхом проб і правильного вибору компонентів і наважок ви зможете довести балістичний коефіцієнт патрона до досконалості.

 

  • Filter