Карабін Steyr Mannlicher AUG Z A2 кал. 223 Rem

Producer: Steyr Mannlicher
SKU: 16780135

Steyr AUG (Armee Universal Gewehr — армійська універсальна гвинтівка) — комплекс стрілецької зброї, випущений 1977 року австрійською компанією Steyr Mannlicher. Прийнято на озброєння такими країнами, як Австрія, Нова Зеландія, Люксембург та Ірландія. У цій гвинтівці застосована схема компонування «Булл-тат», при якій магазин і вузол затвора розташовані позаду рукоятки управління вогнем і спускового гачка. Основна перевага – компактність порівняно із «традиційними» зразками. Досі вважається найкращою моделлю у своєму класі!

AUG Z – громадянська версія знаменитої штурмової гвинтівки, що відрізняється від оригіналу режимом ведення вогню (тільки одиночний).

Автоматика ґрунтується на надійному газовідвідному механізмі з коротким ходом газового поршня. Замикання ствола проводиться поворотом затвора на 7 бойових упорів. Рукоятка зведення затвора розташована з лівого боку - що дозволяє перезаряджатися, не відпускаючи рукояті управління вогнем. Ударно-спусковий механізм (УСМ) виконаний у вигляді окремого модуля, розташованому в прикладі і практично повністю виготовленому з пластику. Запобіжник має вигляд поперечної кнопки над ручкою зброї. Клавіша клямки магазину знаходиться позаду гнізда магазину. На верхній площині ствольної коробки є планка Picatinny/Weaver, що дозволяє встановлювати будь-які прицільні пристрої (оптичні, коліматорні, нічні). Ствольний блок швидкознімний, що робить зброю зручною при транспортуванні та чищенні. Корпус виготовлений з міцного пластику і має характерний футуристичний вигляд.

Згідно з опитуванням, проведеним серед фахівців, американським телеканалом Military Channel, з метою з'ясування 10 кращих моделей стрілецької зброї XX століття, Steyr AUG посів 7-е місце!

Калібр / Caliber: 223 Rem (5,56/45)
Довжина загальна, см/Overall length, cm: 78 см
Приклад (ложа) / Butt (bed): Пластик; колір – оливковий.
Вага, кг / Weight, kg: 3,6 кг.
Кількість патронів / Number of cartridges: 9+1
Конструкція магазину / The design of the store: Знімний коробчастий
Прицільні пристрої / Sights: відсутні
Довжина ствола, см/Barrel length, cm: 51 см
Країна виробник / Manufacturer country: Австрія

Ціни можна уточнити у консультанта за телефоном +38 (050) 487-33-10

Ask about this product